Warszawska jesień zaczyna się na dobre – dla stołecznych klubowiczów same znakomite wieści.

Po kilku sensacyjnych bookingach artystów ze sceny techno, przyszedł czas na naprawdę gorącą postać kultury house: już 15. listopada odbędzie się specjalne party, gdzie headlinerem będzie Route94 (impreza będzie pierwszą z serii imprez SIZEER MUSIC by MTV).

Rowan Tyler Jones aka Route94 należy obecnie do czołówki nowej fali młodego brytyjskiego house’u – obok Gorgon City (wywiad z chłopakami tutaj), Clean Bandit czy Secondcity. Wszyscy wymienieni zawędrowali na szczyt UK Top 40 w tym roku, zwiastując kolejne miesiące supremacji muzyki tanecznej w zestawieniach najpopularniejszych singli.

Rowan tworzył muzykę już w 2010 roku – pod pseudonimem Dream – wydał wówczas EP This Isn’t House.
Potem pojawił się pod znanym nam dziś aliasem Route94 wydając single Freak czy Forget The Girl współpracując z oficyną Rinse. W 2014 roku stał się dumnym autorem (już) absolutnego klasyka My Love, który grany jest w klubach i radiostacjach całego świata.

Będąc bardzo rozchwytywanym artystą, zagra w warszawskim klubie Iskra Pole Mokotowskie tuż po występach w Londynie, Nowym Jorku i San Francisco.

Jako godny suport wystąpią znakomici warszawscy DJ-e i producenci : Kovvalsky, Truant, wants, Deyna (o ich najświeższych produkcjach we wrześniowym i październikowym odcinku House-Nation Poland).

Music is zaprasza na tę wyjątkową noc najlepszych brytyjskich brzmień house, garage i UK bass!

Kiedy: 15.11. (sobota)
Gdzie: Warszawa, Iskra Pole Mokotowskie, (ul. Wawelska 5)
Start: 22:00
Wstęp: za darmo – na hasło: Sizeer Music

Nie ma więcej wpisów