Za tajemniczo brzmiącą nazwą HV/NOON stoi nikt inny jak kultowy producent, Mikołaj Bugajak oraz słynący z elektronicznego brzmienia Piotr Kaliński, który w muzycznym świecie ukrywa się pod pseudonimem Hatti Vatti. To właśnie ten duet w ostatnich dniach spowodował niemałe zainteresowanie wokół siebie za sprawą nadchodzącego wydawnictwa.

O wspólnym projekcie „HV/NOON” wiadomo niewiele, co okazuje się być zamierzonym działaniem. „Będziemy konsekwentnie umieszczać kolejne zajawki albumu, który zajął nam rok wspólnej pracy. Rezultat brzmi, jak nic, co dotąd słyszałem i chciałbym, żebyście zamówili sobie ten album tak jak w czasach, kiedy na płyty się czekało. Polecam zrobić sobie taką frajdę i zapoznać się z płytą również wizualnie, w pełnej jakości. W podjęciu decyzji będziemy Wam pomagać oszczędnie, ale myślę, że wystarczająco, żeby nam zaufać” – napisał Noon. Na dany czas wiemy, że materiał wzbogaci O.S.T.R., którego usłyszeć mogliśmy w zapowiedzi albumu oraz Eldo, który za sobą ma już współpracę z Noonem.

Owoc współpracy duetu ukaże się już 24 listopada nakładem wytwórni Nowe Nagrania należącej do Noona, pod której szyldem wydawał również Piotr Kaliński.

Nie ma więcej wpisów