Po bardzo dobrze odebranym przez publikę secie na tegorocznej edycji płockiego festiwalu Audioriver, Louis Brodinski wraca w glorii do naszego kraju. DJ wystąpi w Warszawie w wydarzeniu organizowanym przez markę odzieżową MISHBEHAVE MSBHV. Na lokalizację wybrano opuszczony strip club Libido, co jednoznacznie każe stwierdzić, że atmosfera 21 listopada będzie dosłownie gorąca!

Louis Brodinski to francuski DJ i producent, a także właściciel wytwórni płytowej Bromance, który urodził się w 1987 roku w Reims. Zadebiutował w 2006 roku utworem „Bad Runner”, a w czasie trwania swojej kariery wydał kilkanaście singli oraz dwie EP-ki: „Oblivion” w 2008 i „Peanuts Club” w 2009. Fani ciągle czekają na debiutancki album Francuza, który podobno ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Louis może poszczycić się współpracą z takimi artystami jak Tiga, Erol Alkan, Danny Brown, Kaytranada, Theophilus London czy Kanye West, z którym współtworzył jego ostatni album „Yeezus”. Wszystkim działaniom Brodinskiego zawsze przyświeca cel, by dzielić się ze swoją (zdrową) obsesją w stosunku do muzyki tanecznej z jak największą ilością osób.

Brodinski najbardziej znany jest ze współpracy z innym francuskim DJ-em i producentem – Gesaffelsteinem, z którym oprócz miłości do muzyki łączy go także przyjaźń. Sam artysta występuje na całym świecie, a jego sety cieszą się nadal niesłabnącym zainteresowaniem, przyciągając pod scenę niezliczone rzesze żądnych zabawy imprezowiczów, gdzie dominuje płeć piękna, uznająca Louisa nie tylko za najlepszego, ale również za najprzystojniejszego DJ-a.

Kiedy: 21 listopada (piątek)
Gdzie: Warszawa, club Libido (ul. Kredytowa 9)
Start: 22:00
Wstęp: 100 zł

Nie ma więcej wpisów