Mark Ronson sypie ostatnio nowymi utworami jak z rękawa. Wszystko za sprawą zbliżającego się nowego krążka brytyjskiego producenta, który zapowiedziany został na 27 stycznia przyszłego roku. Powrót Ronsona to zawsze spore wydarzenie na rynku muzycznym. To w końcu on wypromował wiele z dzisiejszych gwiazd. Swoją popularność zawdzięczać mu może chociażby Lily Allen, a i Kasabian na pewno nie odmówią mu zasług.

Także i tym razem Mark powraca z gwiazdorską obsadą nadchodzącego „Uptown Special”. Kilkanaście dni temu mieliśmy okazję posłuchać jego funkowej kolaboracji z Bruno Marsem. Wydaje się, że taneczne „Uptown Funk” już podbija listy przebojów.

To jednak nie jedyna spektakularna współpraca, która stanowić może o sile nowego krążka. Kevin Parker, wokalista Tame Impala, pojawił się w nowym kawałku, który kilka dni temu wypłynął do sieci. Funkowa gitara w połączeniu z psychodelicznym wokalem Parkera bardziej przemawia do mnie niż wcześniejsze „Uptown Funk”. Połączenie tych dwóch świetnych muzyków daje naprawdę doskonałą piosenkę. „Daffodils” jest zdecydowanie bardziej rozbudowanym utworem, którego słuchanie jest niczym surfowanie po barwnych odmętach elektronicznych zawijasów wspieranych przez kołyszący bas i upojny wokal frontmana Tame Impala.

Wilczy apetyt na więcej może rozbudzić fakt, iż Kevin Parker wokalnie udziela się aż na trzech utworach, w pozostałych wspiera Marka instrumentalnie. Poza tym na „Uptown Special” pojawią się: Hudson Mohawke, Andrew Wayatt (Miike Snow), James Ford (Simian Mobile Disco).

Nie ma więcej wpisów