Jeszcze nie tak dawno temu The Neighbourhood rozgrzewali publiczność na koncercie w Warszawie, a teraz szykują się do wydania swojego nowego mixtape’u. Reprezentanci rockowych brzmień zaprezentowali właśnie swój najnowszy utwór do piosenki „#icanteven”, w którym gościnnie pojawił się amerykański raper z marokańskimi korzeniami, French Montana.

Tytułowy hasztag #icanteven ma symbolizować rozczarowanie, zawód miłosny i złamane serce. Wokalista zespołu, Jesse Rutherford śpiewa o bólu związanym ze zdradą jego dziewczyny. Ekipa z Californii postanowiła tym razem poromansować z wysublimowaną elektroniką. Zmysłowy beat, ogrom różnorodnych efektów dźwiękowych, uzależniający wokal Rutherforda i dobra nawijka French Montany dały nam naprawdę piękną całość. Utwór „#icanteven” pojawi się na nadchodzącym mixtape The Neighbourhood, który będzie zatytułowany „#000000 & #FFFFFF”. W języku HTML te dwa hasztagi oznaczają kolor biały i czarny.

Słuchajcie i zarażajcie się! Czy utwór „#icanteven” nie przypomina Wam trochę muzycznego klimatu zespołu The Weeknd? I to nie żaden zarzut, wręcz przeciwnie ogromny komplement!

Nie ma więcej wpisów