Tak, nadszedł pierwszy z momentów, kiedy z wypiekami na twarzy śledzimy ogłoszenia największych polskich festiwali i czekamy na nazwy wykonawców, przy których dźwiękach przetańczymy nadchodzące lato. W listopadzie otrzymaliśmy prawdziwy wysyp informacji o pierwszych gwiazdach wielu europejskich imprez takich jak Primavera Sound, Rock Werchter czy Roskilde. Ogłoszenia te rozgrzały do czerwoności giełdy nazwisk a internauci prześcigali się w koncepcjach na składy nadwiślańskich festiwali. Wyjątkowo długo w tym roku czekaliśmy na jakiekolwiek informacje od rodzimych promotorów, na szczęście to oczekiwanie właśnie dobiegło końca. jako pierwszy jedną ze swoich kart odsłonił stołeczny Orange Warsaw Festival.

Headlinerem Orange Warsaw Festival 2015 jest Muse

Organizatorzy podali również kilku innych artystów, któzy zaprezentują się w Warszawie. Będą to: The Chemical Brothers, Asking Alexandria, Mela Koteluk oraz Kadebostany.

Impreza odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku w nowym-starym miejscu. Festiwal ponowie zagości na Służewieckim Torze Wyścigów Konnych. Bilety już w sprzedaży.

Nie ma więcej wpisów