Najpopularniejszymi i najbardziej trafnymi prezentem świątecznym okazują się książki. Ale oprócz dobrej lektury, dobra muzyka jest równie ważna. Nie trzeba więc chyba jakoś szczególnie zachęcać Was do kupna płyt artystów, których lubicie lub których dźwięki okażą się dużą niespodzianką. Już 13 grudnia będziecie mieli możliwość wyszukania najlepszych smaczków, jeśli tylko udacie się do warszawskiego klubu Pardon, To Tu, w którym po raz drugi odbędzie Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy organizowany przez FYH Records.

Kiermasz skupia wydawnictwa niezależnych wytwóni i dystrybutorów, którzy zaopiekowali się artystami takimi jak chociażby How How, Sonia pisze piosenki, Kiev Office, Kucharczyk, Feldgrau, Muzyka Końca Lata czy Newest Zealand, którzy coraz częściej przebijają się do świadomości spragnionych nowości odbiorców.

Ale oprócz takich nazwisk i grup, zasób rozmaitości muzycznych i estetycznych będzie o wiele większy. Dotychczasowa rozpiska wytwórni i sklepów prezentuje się tak: BDTA + Lasy Państwowe, Bocian Records, Bôłt Records, DRAW Records, endless happiness, FYH Records, Glissando + Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych „Trzecia Fala”, Jasień, Lado ABC, Mik Musik, MonotypeRec., Music Is The Weapon, Nasiono Records, Nowe Nagrania, Pawlacz Perski, Requiem Records, SKIN YARD, Super, Thin Man Records, too many fireworks, Wytwórnia Krajowa, Wytwórnia Światowa, Zine Skinyard. A to jeszcze nie koniec ogłoszeń.

Zbliżająca się sobota będzie więc dobrym czasem na zaopatrzenie się w prezenty dla siebie i najbliższych. Samo wydarzenie w Pardon, To Tu potrwa od 12:00 do 19:00. Obserwować możecie je na specjalnie utworzonym wydarzeniu.

Nie ma więcej wpisów