Nie tak dawno wiadomość o reaktywacji i trasie koncertowej legendy shoegaze’u, grupy Ride zelektryzowała fanów. Obejmująca obecnie tylko kilka pozycji trasa mijała nasz kraj, mimo to wszyscy w głowach mieli tylko jedno – Rojek, zrób wszystko, by pojawili się na przyszłorocznej scenie OFF Festivalu.

Artyści mają jednak to do siebie, że często to oni wyprzedzają z informacjami na temat występów organizatorów festiwali. Tak też stało się tym razem, kiedy to Mark Gardener, którego można było usłyszeć na SpaceFest podzielił się informacją, że podczas trasy koncertowej Ride odwiedzi również Polskę występując na OFF Festivalu. Oficjalnie temat artystów, którzy będą już na okrągłej, 10. edycji festiwalu nie został poruszany. Pierwszych ogłoszeń z ust Artura Rojka zapewne będzie można się spodziewać początkiem zimy.

Kilka lat wstecz nikt nie pomyślałby, że będzie mu dane zobaczyć największą trójkę shoegaze’u na koncertach w Polsce. Marzenia o reaktywacjach nie dość, że stawały się prawdą, to dzięki z roku na rok coraz bogatszego line-upu Offa można było zobaczyć ich na żywo. Po My Bloody Valentine i Slowdive przyszedł czas na Ride – oby wraz z najbliższymi ogłoszeniami można było uszczypnąć się i uwierzyć, że to najprawdziwsza prawda.

Nie ma więcej wpisów