Kolejna odsłona festiwalu Electronic Beats już w lutym. Organizatrozy podali dziś artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej edycji. W warszawskim Palladium i w klubie Basen zobaczymy…

Metronomy – do Warszawy przyjadą z wydanym w tym roku albumem „Love Letters”, który mogliście usłyszeć podczas tegorocznej edycji Open’er Festival. Spodziewajcie się sporej dawki tańca i energii. (Palladium)

Highasakite – pochodzą z Norwegii, gdzie ich debiutancki album „Silent Treatment” uznany został najlepszą płytą 2014 roku. Zespół założyła wokalistka Ingrid Helene Håvik, która w swoich inspiracjach wymienia między innymi Fever Ray i Diamandą Galas. (Palladium)

Adi Ulmansky – pochodząca z Tel Awiwu producentka, wokalistka i raperka. W swoich utworach łączy electropop z hip-hopem. Znana ze współpracy z Borgore, chwalona za mixtape „Shit Just Got Real” i EP-kę „Hurricane Girl”. (Palladium)

Motor City Drum Ensemble – magazyn „Resident Advisor” umieścił go na 19. miejscu stu najlepszych didżejów świata. Artysta kultowy i ten występ należy do obowiązkowych podczas przyszłorocznej edycji EB. (Basen)

Gilles Peterson – legenda muzyki elektronicznej. DJ, dziennikarz, producent, szef wytwórni płytowej i wreszcie kolekcjoner płyt. Jeden z pionierów acid jazzu. Założyciel Brownswood Recordings, dzięki której odkrył Bena Westbeecha i Ghostpoeta. (Basen)

Festiewal odbędzie się 27 lutego 2015 roku w warszawskim klubie Palladium i Basen. Bilety dostępne są już w sprzedaży.

Karnet na oba koncerty (Palladium i Basen): 70 złotych.
Bilet do Palladium: 50 złotych.
Bilet do Basenu: 30 złotych.

Nie ma więcej wpisów