Miguel nie był w ostatnim czasie zbytnio aktywnym artystą. Próbkę jego formy fani ocenić mogli jedynie przez pryzmat współpracy z The Chemical Brothers przy kawałku do nowego części „Igrzysk Śmierci”. Kalifornijski wokalista postanowił jednak zrobić swoim słuchaczom bardzo przyjemny prezent na święta.

Bez wcześniejszej zapowiedzi na soundcloudzie muzyka pojawiła się w piątek nowa EP-ka zatytułowana „nwa.hollywooddreams.coffee”. Tytuł to zestawienie nazw trzech nowych utworów z których zdecydowanie wyróżnia się „nwa”, w której Miguel występuje w duecie z Kurupt. To kawałek, który bez wątpienia pozostanie na dłużej w moim odtwarzaczu. Perkusja i zmysłowa gitara elektryczna sprawia, że po plecach przepływa przyjemny dreszczyk ekscytacji. Całości uzupełnia fenomenalny niski wokal Kurupt’a dopełniany przez wyższy śpiew Miguel’a.

Pozostałe utwory, już mniej widowiskowe, jednak bardzo dobrze wpisujące się w twórczość muzyka, są po prostu potwierdzeniem wysokiej formy. „nwa.hollywooddreams.coffee” to ponad dziesięć minut świetnych dźwięków.

Nie ma więcej wpisów