Colours of Ostrava nie daje odpocząć od ogłoszeń. Po Mice i Swans organizatorzy dorzucają kolejne gwiazdy podsycając tym samym emocje fanów. Festiwalowicze nie mogą zatem liczyć na spokojne święta, ale przecież taką ekscytację związaną z festiwalowymi ogłoszeniami wszyscy chyba lubią najbardziej.

Wczoraj wieczorem w składzie Colours of Ostrava pojawiło się nowe nazwisko. Jest nim Dan Snaith, od lat jeden z najbardziej obiecujących twórców w muzyce klubowej, szerzej znany jako Caribou. Dan wydał w tym roku dosyć ciepło przyjętą płytę „Our Love” na której znalazł się popularny już przebój „Can’t Do Without You”. W swojej twórczość łączy elektronikę z psychodelicznymi dźwiękami.

Dziś organizatorzy dorzucili nowy zespół. W Ostrawie wystąpi również francuska gwiazda electro swingu z domieszką cygańskiej energii i klubowych rytmów. Caravan Palace to prawdziwy imprezowy gigant, więc jeśli będziecie chcieli dobrze się pobawić i potańczyć dosłownie do upadłego, Francuzi z Colotis Zoé będą do tego idealni.

Nie ma więcej wpisów