Po kilku latach zawieszenia w muzycznym niebycie jej nazwisko znów elektryzuje. O wielkim powrocie Gwen Stefani, wspominaliśmy już przy okazji pierwszej oficjalnej informacji o planach studyjnych i nowym albumie. Teraz możemy usłyszeć efekt jej kolejnej współpracy z Pharrellem Williamsem.

Na ekrany kin właśnie wchodzi „Paddington”, czyli filmowa adaptacja przygód pluszowego misia, opisana przez Michaela Bonda. Na ścieżce dźwiękowej do filmu znajdzie się m.in akustyczna wersja utwór „Shine”, wyprodukowanego i zaśpiewanego przez Pharrella oczywiście w duecie z Gwen Stefani. To kolejny efekt ich współpracy. W ostatnim czasie artystka wydała dwa nowe utwory: „Baby Don’t Lie” oraz najnowszy singiel „Spark The Fire”, który także swoim wokalem wsparł Williams.

W ostatnim czasie Stefani spędziła kilka tygodni w studiu nagraniowym w Miami, gdzie rejestrowała premierowy materiał na swój trzeci solowy album. Krążek ma się pojawić w tym roku. Wielu fanów artystki czeka na powrót szczytowej formy artystki i hity na miarę „It’s my Life” czy „Hollaback Girl”. Tym czasem jej najnowsze dzieło w wersji live można posłuchać poniżej.

Nie ma więcej wpisów