Marilyn Manson wypuścił właśnie piosenkę zatytułowaną „Cupid Carries a Gun” pochodzącą z jego nowego wydawnictwa „The Pale Emperor”, którego data premiery zaplanowana jest na 19 stycznia. Utwór ten jest owocem współpracy Mansona z nowym członkiem zespołu Tylerem Batesem, który odpowiadał za ścieżkę dźwiękową filmu „Guardians Of The Galaxy”.

Część utworu została wykorzystana w amerykańskim serialu „Salem” w zeszłym roku. Marilyn w wywiadzie z magazynem NME stwierdził, że czuł się dużo bardziej pewny siebie tworząc nowy album, w porównaniu z którymkolwiek krążkiem w jego karierze. Powiedział również, że jego zdaniem jest to prawdziwy rock&roll, który powstał w bardzo naturalny sposób, a każdy element na „The Pale Emperor” pasuje do siebie i jest na właściwym miejscu. Nowe wydawnictwo było nagrywane w domowym studio w Los Angeles i już od początku tworzenia Manson dzielił się próbkami swojego wokalu.

Sam utwór „Cupid Carries a Gun” wpisuje się w klimat pozostałych dwóch udostępnionych kawałków. Jest to dość prosta i chwytliwa kompozycja oparta na nieco psychodelicznej gitarze i charakterystycznej chrypie wokalisty. Słychać w tym numerze wspominaną przez Amerykanina naturalność i pewność siebie.

Dyskografię Mansona zamyka wydane w 2012 roku „Born Villain”, a nadchodzący album będzie dziewiątym wydawnictwem muzyka.

Nie ma więcej wpisów