Coraz bardziej powszechną praktyką staje się celebrowanie pierwszych urodzin danego albumu poprzez publikowanie specjalnej edycji w wersji deluxe. O podobny zabieg pokusiła się St. Vincent, której ostatni, imienny album, ukaże się już 9 lutego i będzie poszerzony o pięć nowych kompozycji.

Dwie z nich, „Pieta” oraz „Sparrow”, zostały już ujawnione szerokiej publiczności i wydane w ekskluzywnej, winylowej formie z okazji zeszłorocznego . Kolejny z nowych kawałków, „Del Rio” był bonusem do japońskiej wersji albumu. Oprócz tego, jako premiera pojawi się niepublikowana wcześniej piosenka „Bad Believer” oraz zapowiadający się na prawdziwie obfitą muzyczną ucztę remix „Digital Witness”, który wyszedł spod ręki samego duetu Darkside.

Zachwycając się „St. Vincent” trudno było sobie wyobrazić, że doskonałość może być jeszcze lepsza. Annie Clark postanowiła udowodnić, że tak, a kluczem do tego jest to rozszerzenie. Przypomnijmy, że St. Vincent została ogłoszona jako pierwsza gwiazda tegorocznej edycji Open’era i zagra w tamtejszym namiocie w festiwalową sobotę.

Nie ma więcej wpisów