Zaledwie miesiąc po wydaniu nowego utworu Purity Ring zdradza wreszcie szczegóły na temat kolejnego albumu. Do garści informacji dorzucają jeszcze jeden nowy kawałek z nadchodzącego krążka.

Po udostępnieniu w grudniu „Push Pull”, Megan James i Corin Roddick ogłaszają następce wydanego w 2012 roku albumu „Shrines”. Krążek będzie nosił tytuł „Another Eternity” i na sklepowych półkach ma pojawić się już 3 marca. Materiał został zarejestrowany w rodzinnym mieście Edmonton. Duet po raz pierwszy nagrał utwory podczas jednej sesji w tym samym czasie. Do tej pory większość z nich powstawała w dwóch rożnych miastach, w których żyli muzycy.

Kolejnym utworem promujących nowe wydawnictwo jest utwór „Begin Again”. Hipnotyczna, trasowa i niesamowicie przestrzenna kompozycja skupia w sobie to, do czego Purity Ring zdążyło nas już przyzwyczaić – swobodę w postrzeganiu muzyki i zdolność do tworzenia melodii zostających w głowie. Jeżeli tak będzie brzmiała cała płyta, to zdecydowanie warto jej wyczekiwać.

Nie ma więcej wpisów