Koncert Eda Sheerana już 13 lutego na warszawskim Torwarze. Co prawda bilety zostały już wyprzedane, ale dla wszystkich szczęśliwych posiadaczy mamy dobrą wiadomość – Ryan Keen wystąpi w Warszawie przed Edem.

Eda Sheerana chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Aktualnie jest to najpopularniejszy brytyjski wokalista młodego pokolenia. Laureat dwóch BRIT Awards, a w tym roku nominowany do prestiżowej nagrody Grammy w dwóch kategoriach.

Ryan Keen muzyczną przygodę zaczął od studiowania na londyńskim Westminster kierunku muzyka komercyjna. Zdobywał tam teorie na temat przemysłu muzycznego i zarządzania. Podczas studiów pisał i komponował utwory dla innych muzyków, aby później zagrać swój pierwszy koncert jako support przed Lily Mckenzie, a następnie przed Delilah.

Pierwszą EP-kę zatytułowaną „Aiming For The Sun” nagrał z mistrzami dubstepu – duetem Modestep. W 2011 roku wystąpił w Teksasie podczas South by South West, gdzie został zauważony przez ludzi z branży muzycznej, co doprowadziło do podpisania kontraktu z wytwórnią Imagem.

Po trasie koncertowej z Edem Sheeranem w 2011 roku nagrał kolejną EP-kę – materiał zatytułowany „Focus”.

Artysta przyjedzie do Polski promować swój debiutancki długogrający krążek zatytułowany „Room For Light”.

Nie ma więcej wpisów