music is ... muzyka z najlepszej strony.

Nowy singiel Sharon Van Etten

Sharon Van Etten / mat. prasowe

Sharon Van Etten / mat. prasowe

Ubiegły, owocny rok Sharon Van Etten z pewnością może zaliczyć do udanych. Jej czwarty studyjny krążek przez wielu krytyków uznany został za jedno z najlepszych wydawnictw 2014 roku. Sharon najwyraźniej jednak nie chce zwalniać tempa i już szykuje kolejne nowości.

Parę dni temu amerykańska wokalistka, która w Polsce wystąpiła jak do tej pory jedynie jako support The National w 2011, zagrała w programie Ellen DeGeneres premierowy kawałek. „I Don’t Want To Let You Down” nie znalazło się na płycie „Are We There”, wykonywane co prawda kilkukrotnie na żywo, dopiero teraz zostało oficjalnie przedstawione jako nowy singiel.

Równolegle z występem na żywo, kompozycja pojawiła się w sieci. Jak się nieoficjalnie mówi – będzie zapowiedzią nieogłoszonej jeszcze nowej EP-ki, która jak słychać, brzmieniowo nie będzie odbiegać od wcześniejszych nagrań.

Chyba nie tylko ja uważam, iż ostatnie sukcesy oraz rosnąca popularność tej niezwykle czarującej i miłej artystki jest doskonałym pretekstem do jej powrotu do Polski na samodzielny, bądź festiwalowy koncert.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...