Najpierw była zmiana lokalizacji z Atlas Areny w Łodzi na warszawski Torwar, teraz organizatorów koncertu The Black Keys dopadło kolejne nieszczęście. Kolejna przeszkoda dla fanów amerykańskiego duetu z Ohio jest w zasadzie ostateczna i przypuszczam, iż bolesna.

Jak zakomunikował na swojej stronie zespół, kontuzja barku Patricka Carney’a zmusza ich do odwołania części europejskiej trasy koncertowej. Ogłoszenie obejmuje wszystkie wydarzenia od 16 lutego, do 10 marca, czyli niestety także warszawski występ. „Jest nam bardzo przykro, że jesteśmy zmuszeni odwołać nasze nadchodzące występy do 10 marca. Patrick potrzebuje czasu, aby wyzdrowieć. Dziękujemy wszystkim naszym fanom za ich wsparcie, z niecierpliwością oczekujemy powrotu na trasę” – piszą na swoim facebooku.

Nie wiadomo zatem, kiedy dostaniemy następną okazję by zobaczyć ich na żywo w naszym kraju, bowiem jak dodaje Live Nation: „Z przykrością informujemy, że z powodu wcześniejszych zobowiązań zespołu i dostępności dat, mimo wszelkich starań, nie udało się przełożyć koncertów na inne daty. Wszystkie bilety można zwracać w miejscach ich zakupu.”

Nie ma więcej wpisów