Już po raz drugi w Zakopanem odbędzie się największy festiwal sportów zimowych połączony z muzycznymi wydarzeniami z najwyższej półki. Zapraszamy na Snowfest 2015.

13 i 14 lutego do zimowej stolicy Tatr zjadą czołowi polscy zawodnicy snowboard i freeski, którzy zaprezentują publiczności swoje najlepsze triki. Bez dobre muzyki nie ma dobrej zabawy. Dlatego organizatorzy tegorocznej edycji Snowfest zadbali o świetny podkład muzyczny na żywo.

Pierwszymi potwierdzonymi gwiazdami festiwalu są między innymi: brytyjska grupa Dub Pistols, W.E.N.A. z muzykami Electro-Acoustic Beat Session, zespół Xxanaxx oraz duet producencko-djski Last Robots.

Jesteście ciekawi jak będą wyglądały zawody sportowe? Organizatorzy przygotowali dla uczestników nie lada wyzwanie: „Podczas zawodów snowboard-freeski śmiałkowie zmierzą się z 7-metrową przestrzenią nad ulicą Gen. Galicy. Aby ją pokonać będą musieli rozpędzać się z potężnego najazdu i oddać skok nad głowami widzów. Po wykonaniu pierwszego triku na skoczni i wylądowaniu na górnej płycie placu czeka na nich widowiskowa „zawrotka” na ścianie śniegu i efektowne przeszkody jibbowe czyli konstrukcje w formie poręczy.”

Niebawem poznamy kolejnych artystów Snowfest 2015, a tymczasem warto zarezerwować nocleg w Zakopanem i zaopatrzyć się w bilety, które trafiły do sprzedaży w cenie: 50 pln (karnet dwudniowy) i 30 pln (bilet jednodniowy).

Nie ma więcej wpisów