Ubiegły rok dla Artura Rojka okazał się być niezwykle owocnym, począwszy od solowego albumu, który stanął na czele najczęściej kupowanych płyt w Polsce, po zebrane rzesze fanów pod sceną podczas koncertów. Jego trasa koncertowa promująca wydawnictwo była jedną z ciekawszych z katalogu rodzimych artystów, dobrą wiadomością jest to, że nie jest to koniec. Artysta wraca na koncertową mapę Polski w ramach kontynuacji trasy.

Na chwile obecną na liście znajduje się 11 miast, trasę rozpoczyna występ na corocznej, wyjątkowej audycji Offensywa De Luxe w Trójce podczas której wystąpi również m.in. Organek. Poza tym wydarzeniem odwiedzi największe miasta jak Kraków, Poznań czy Warszawa oraz pojawi się w filharmoniach, co jak można sobie wyobrazić będzie fantastycznym widowiskiem.

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć Rojka na scenie to zdecydowanie powinniście jak najprędzej nadrobić koncertowe zaległości, tym bardziej, że prawdopodobnie jest to ostatnia okazja na usłyszenie całego materiału z albumu „Składam się z ciągłych powtórzeń”. Poniżej znajduje się aktualna lista miast, w których pojawi się artysta.

30.01 Warszawa, Offensywa De Luxe
01.03 Gdańsk, Klub Muzyczny Parlament
06.03 Rzeszów, Lukr
07.03 Konin, CKIS
07.03 Białystok, Opera i Filharmonia Podlaska
14.03 Łódź, Klub Wytwórnia
15.03 Warszawa, Palladium
19.03 Poznań, Eskulap
20.03 Kraków, Klub Studio
27.03 Katowice, Megaclub
30.03 Szczecin, Filharmonia

Nie ma więcej wpisów