Po raz pierwszy na temat Jess Glynne napisałem rok temu – zaraz po tym jak Tom Odell zarekomendował Brytyjkę na swoim koncie na Facebooku. Od tego czasu w życiu rudowłosej dziewczyny wiele się zmieniło. Stała się postacią medialną, a jej głos usłyszały miliony osób na całym świecie.

Jess Glynne w dziale Nowe Brzmienia >>> 

W momencie kiedy pisałem powyższy artykuł Jess Glynne miała zaledwie 280 fanów na FB. Dziś jest ich prawie 150 tysięcy. Skąd ta popularność? Jak zapewne większość z Was wie, do tej pory Brytyjka udzielała się jedynie gościnnie w kilku utworach. Jednym z nich był zeszłoroczny hit zespołu Clean Bandit „Rather Be”. Kolejnym utworem, który osiągnął status światowego przeboju była piosenka „My Love” producenta Route 94. „Real Love” to trzeci kawałek, dzięki któremu Jess Glynne stała się jednym z najczęściej obecnych głosów na parkietach klubowych.

2015 rok to czas tylko dla niej i dla jej debiutanckiej płyty. Do tej pory poznaliśmy utwór „Home”, „Right Here”, które zdołały już zaistnieć na listach przebojów. Dziś artystka prezentuje najnowszy singiel zatytułowany „Hold My Hand”. Kolejny hit? Przekonamy się o tym z pewnością w najbliższych miesiącach.

Nie ma więcej wpisów