Po stosunkowo spokojnym dla Passion Pit roku 2014 przyszedł czas na zdradzenie kilku szczegółów na temat planów na najbliższe kilka miesięcy. Amerykanie nie należą do grona zespołów, które wszystkie ciekawostki podają na tacy…

Udostępnione kilka tygodni temu na facebookowym profilu czarno-białe zdjęcie przedstawiające wokalistę grupy Michaela Angelakos na tle tajemniczej tablicy dawało sporo do myślenia. Bardziej spostrzegawczy mogli dostrzec na niej tytuły piosenek ocenzurowane za pomocą czarnej taśmy. Jedyne co muzycy pozwali nam zobaczyć to tytuły “Intro” i “Five Foot Ten”.

Jak się okazuje była to pierwsza część zapowiedzi nowego albumu. Kolejną wskazówką był ciąg znaków o równie tajemniczym układzie, który przetłumaczony z języka morsa w rzeczywistości jest tytułem trzeciego krążka grupy: „-.- .. -. -.. .-. . -..” to w wolnym tłumaczeniu „Kindred”. Ten ukazać się ma w kwietniu.

Idąc tym tropem z pewnością wkrótce możemy spodziewać się kolejnych wskazówek do rozszyfrowania. Tymczasem Passion Pit dorzucają jeszcze 12 sekundowy teaser video.

Nie ma więcej wpisów