Organizatorzy Orange Warsaw Festival wraz z uruchomieniem sprzedazy biletów jednodniowych postanowili zaprezentować kolejne nazwy, które mają nas skusić do udziału w tegorocznej edycji imprezy. W ten sposób zaczyna się krystalizować charakter imprezy, która, jak do tej pory, stawia przede wszystkim na gitarowe granie i wszelkie wariacje na temat rocka. Dziś do line upu dołączyli Papa Roach oraz Wolf Alice.

Papa Roach to zespół, które nie musimy nikomu przedstawiać. Każdy z nas słyszał takie hity jak „Last Resort” czy „Getting away with murder”. Panowie przyjadą do nas w zwiazku promocją najnowszego, ósmego w ich kareirze albumu „F.E.A.R.”. Wydawnictwo miało swoją premierę 27 stycznia. W opozycji do Amerykanów stoi drugi z ogłoszonych wykonawców. Wolf Alice to dość młody zespół z Wielkiej Brytanii. Zamiast ciężkiego grania stawia na romans grunge’u i folku. Kwartet cały czas przed sobą ma wydanie pierwszego materiału długogrającego.

Obie kapele zagrają podczas pierwszego dnia festiwalu. Przypomnijmy, ze Orange Warsaw Festival w tym roku przenosi się na Tor Wyścigów Konnych Służewiec i odbędzie się w dniach 12-14 czerwca.

Nie ma więcej wpisów