Fani Ryana Goslinga nie mają wątpliwości co do jego umiejętności aktorskich. Jak się okazuję całkiem nieźle radzi sobie też w roli producenta filmowego, w której właśnie debiutuje. Wiosną na ekrany kin wejdzie wejdzie obraz „Lost River”, do którego muzykę stworzyło m.in. Chromatics, Glass Cand i Symmetry.

Kilka miesięcy temu Chromatics zapowiedziało, że ich kolejna płyta zatytułowana „Dear Tommy” pojawi się w tym roku. Wcześniej jednak ich nowe kompozycje będzie można usłyszeć na soundtracku, który właśnie został udostępniony do odsłuchu wraz z trailerem filmu. Na jego potrzeby kolektyw z Portland stworzył dwa utwory – „Yes (Love Theme From Lost River)” i „Yes (Lullaby From Lost River)”. Soundtrack swoją premierę będzie miał 30 marca, film 10 kwietnia.

Współpraca Johnny’ego Jewel’a z Gosingiem rozpoczęła się już podczas kręcenia filmu „Drive”. W 2013 roku pojawiły się pierwsze pomysły na dźwięki, które będą towarzyszyć bohaterom filmu „Lost River”. Jak sam Gosling przyznał, że muzyka Johnny’ego może być zarówno piękna i agresywna, zacierająca granicę między fantazją a rzeczywistością, przez co uzupełnia atmosferę Lost River.

Nie ma więcej wpisów