Tych Panów nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Autorzy hitów „Rollin’ (Air Raid Vehicle)” czy „Behind Blue Eyes” są już w miarę częstymi gośćmi w naszym kraju. Limp Bizkit ostatni raz wystąpili podczas ubiegłorocznego Orange Warsaw Festivalu. W czerwcu mistrzowie łączenia nu metalu i rapcore ponownie zagrają w Polsce, a dokładnie 7 czerwca w krakowskiej Hali Wisły w ramach Rock in Summer.

Ostatnie lata nie były najlepsze dla zespołu. Po trzech pierwszych, można powiedzieć, iż niemalże legendarnych płytach, kapela spotkała się z olbrzymią falą krytyki, a to za sprawą przeciętnej płyty „Results May Vary”. Fani nie mogli pogodzić się także z rozstaniem z ikoniczną postacią, gitarzystą Wesem Borlandem. W 2006 pojawiły się kolejne problemy, ponowne rozstanie, przerwano trasę i trudno było powiedzieć, czy zespół jeszcze kiedykolwiek wróci do grania.

W mijających latach widać jednak, że zespół ustatkował swój skład. Ostatni album „Gold Cobra” z 2011 roku powstał już w oryginalnym składzie. Do Krakowa Fred Durst i spółka przyjedzie z okazji swojego 20-lecia i zapowiadanej na ten rok płyty.

Nie ma więcej wpisów