Wszystkim, którym udało się w ostatnim czasie zobaczyć Florence and The Machine na żywo i z zapałem wyśpiewywać każdy wers kolejnych utworów, z pewnością zadawało sobie pytania o nowe nagrania Welch i spółki. Od wydania „Ceremonials” minęły prawie cztery lata, ale wygląda na to, że oczekiwań nastał kres.

Kilka tygodni temu w sieci pojawiło się kilka zdjęć ze studia mówiących o ostatecznym masteringu trzeciego krążka, co skutecznie podsyciło atmosferę oczekiwania. Ogłoszono także kilka pierwszych tegorocznych festiwalowych występów, między innymi w Danii (Roskilde Festival), Niemczech (Hurricane and Southside Festivals) czy na Węgrzech (Sziget Festival).

W niedzielny wieczór grupa urządziła także specjalny koncert dla rodziny i przyjaciół, na którym przedstawiła całość nadchodzącego wydawnictwa. Z opublikowanej setlisty możemy się dowiedzieć tylko o samych tytułach utworów – „Ship to Wreck”, „Caught” czy „Delilah” – jednak wyciek reklamowego bannera na iTunes potwierdził także nazwę pierwszego singla, którym ma być utwór „What Kind of Man”. Promocyjny obraz do niego możecie zobaczyć poniżej.

Jak wynika z informacji uzykanych od Lee Thompsona z Record Of The Day, płyta ma się pojawić w drugim kwartale tego roku, co daje nam zaledwie parę tygodni czekania.

What Kind of Man

Nie ma więcej wpisów