Chyba nie znam osoby, która uwielbia chodzić na koncerty i jednocześnie nie lubi do nich wracać myślami. W przywoływaniu niezwykłych wspomnień z chwil, podczas których szalejemy pod sceną do utraty tchu, pomagają fotografie, na których wymalowane są te wszystkie, niezwykle trudne do uchwycenia emocje oraz interakcje w naturalny sposób rodzące się pomiędzy muzykami a fanami. Fotografów, którzy potrafią uchwycić podczas koncertu „to coś”, których zdjęcia sprawiają, że w naszych głowach muzyka sama zaczyna grać, a na rękach automatycznie pojawia się gęsia skórka jest niewielu. Prace tych najzdolniejszych polskich fotografów koncertowych będzie można już niedługo podziwiać w warszawskim klubie Progresja.

Do wernisażu trzeciej odsłony Warszawskiej Wystawy Fotografii Koncertowej Shoot’em All pozostały niewiele ponad trzy tygodnie. Z każdym kolejnym rokiem wystawa staje się obszerniejsza – podczas tegorocznej, będzie można zobaczyć zdjęcia aż 35 osób związanych na co dzień z tematyką fotografii koncertowej. Organizatorami wystawy są Kara Rokita, Wojtek Dobrogojski, Jasio Iwanow oraz Radek Zawadzki (zasilający szeregi naszej redakcji). Warto wspomnieć, że to właśnie zdjęcie Radka wykonane podczas warszawskiego koncertu grupy Cut Copy znajduje się na plakacie promującym wydarzenie.

Otwarcie wystawy odbędzie się 28 lutego w Progresja Cafe o godzinie 19:00. Same zdjęcia będzie można podziwiać aż do końca marca. Dla wszystkich miłośników koncertowych szaleństw to pozycja absolutnie obowiązkowa!

Zobaczcie filmik promujący Trzecią Warszawską Wystawę Fotografii Koncertowej, a przekonacie się czyje zdjęcia zawisną na ścianach Klubu Progresja.

Nie ma więcej wpisów