Parov Stelar cieszy się sporą popularnością w naszym kraju, dlatego każdy z jego występów przyciąga falę miłośników electro swingu. Muzyk odwiedził nasz kraj w ubiegłym roku występując w Krakowie i Warszawie, jednak jeśli ktoś nie zaznał tej fantastycznej atmosfery to mam dla niego dobrą wiadomość. Agencja koncertowa Go Ahead ogłosiła, że Parov Stelar wraz ze swoim zespołem pojawią się na Seawave Festival, najnowszym punkcie na festiwalowej mapie Polski.

Nowy festiwal muzyczny odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu już 2 maja. Na chwilę obecną to jedyne informacje dotyczące Seawave Festival, jednak organizatorzy zapewniają, że już niebawem będą dzielili się kolejnymi wiadomościami w związku z premierową edycją. Seawave Festival to wspólna propozycja Go Ahead oraz Ergo Areny dla osób przebywających w długi majowy weekend nad morzem i chcących ten czas spędzić aktywnie na ciekawym wydarzeniu muzycznym, mówi Tomasz Waśko z Go Ahead. Wkrótce poznamy pozostałe nazwy zespołów, które pojawią się obok głównego artysty festiwalu.

Koncerty tej grupy cechuje fantastyczna zabawa, która powoduje, że ciężko utrzymać spokojnie nogi na parkiecie. Nadchodzący występ zapowiada się jeszcze ciekawiej za sprawą premiery albumu „The Demon Diaries”, która zapowiedziana jest na kwiecień. Z pewnością warto zarezerwować ten dzień, by poczuć wiosenną energię przy dźwiękach szalonego swingu. Bilety na Seawave Festival dostępne będą już w najbliższy piątek od godziny 12:00.

Nie ma więcej wpisów