Paul Rose, brytyjski muzyk tworzący pod pseudonimem Scuba, zapowiedział właśnie wydanie nowego albumu zatytułowanego „Claustrophobia”, który ma się ukazać 24 marca. Jak mówi sam artysta, nowe wydawnictwo częściowo inspirowane jest jego występem na japońskim festiwalu techno pod nazwą Labyrinth, który natchnął muzyka na tyle mocno, żeby szybko nagrać nową płytę. Oprócz wpływów z Japonii, Scuba znalazł liczne inspiracje w tematyce śmierci i narkotyków.

Rose powiedział również, że czuje presję ze strony fanów, którzy chcą aby ciągle nagrywał coś podobnego, jednak, jak mówi, artysta nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Muzyk stwierdził również, że stara się nie podążać za trendami. Wraz z podzieleniem się informacjami o nowym albumie, Paul udostępnił do odsłuchu nową piosenkę „Why You Feel So Low”, która intryguje swoją transową elektroniką.

Dyskografię Brytyjczyka zamyka „Phenix 1”, wydana w ubiegłym roku EP-ka, a ostatnim długogrającym krążkiem było „Personality” pochodzące z 2012 roku.

Tracklista:

1. „Levitation”
2. „Why You Feel So Low”
3. „Television”
4. „Drift”
5. „PCP”
6. „All I Think About Is Death”
7. „Needle Phobia”
8. „Family Entertainment”
9. „Black on Black”
10. „Transience”

Nie ma więcej wpisów