Chwila, na którą czekało wielu fanów Christiana Berishaja, znanego szerzej pod pseudonimem JMSN, w końcu nadeszła! Muzyk w kwietniu tego roku pojawi się w Polsce i zagra koncert live w warszawskim klubie Miłość Kredytowa 9. Wydarzenie organizowane jest przez FLIRTINI & 5:55.

Pod scenicznym pseudonimem JMSN (wymawianym jako Jameson) ukrywa się człowiek naprawdę wielu talentów i umiejętności: Christian Berishaj – multiinstrumentalista (gra na gitarze, gitarze basowej, perkusji, skrzypcach), wokalista, producent i reżyser klipów video, wywodzący się z Michigan. Jego muzyka to jedyne w swoim rodzaju połączenie romantycznych, przeraźliwie smutnych wokali z melancholijnymi melodiami i bitami, umiejscowiona gdzieś między alternative R&B a eksperymentalnym popem.

Christian przejawiał talenty muzyczne od najwcześniejszego dzieciństwa, a piosenki zaczął pisać już jako dwunastolatek. Zanim jeszcze rozpoczął karierę pod obecnym pseudonimem, występował w pop-rockowej grupie Arcade Love, gdzie znany był jako Snowhite.

Debiutancki album „Priscilla” JMSN wydał w 2012 roku w swojej własnej wytwórni – White Room Recordings. Samodzielnie wyreżyserował też teledyski do utworów „Alone”, „Hotel” oraz „Something”, a prestiżowy The Guardian zachwycił się krążkiem i porównał jego brzmienie do muzyki The Weeknd. Po sukcesie „Priscilli” przyszedł czas na EP-kę „Pllaje”, którą to artysta zwrócił uwagę zarówno szerszej publiczności, jak i przemysłu muzycznego, a muzycy pokroju The Game czy Ab-Soul zapragnęli z JMSN współpracować.

Pod koniec roku 2014 światło dzienne ujrzał „The Blue Album”, a sam JMSN rozpoczął światową trasę koncertową, w czasie której nie ominie też Polski. Przy akompaniamencie zespołu da w Warszawie jedyny koncert, który na pewno będzie wydarzeniem ze wszech stron wyjątkowym. Szczegóły dotyczące cen biletów wkrótce.

Kiedy: 18.04 (sobota)
Gdzie: Warszawa, klub Miłość (ul. Kredytowa 9)
Start: 21:00
Wstęp: (cena nieznana)

Nie ma więcej wpisów