Artyści, którzy spotykali się już przy różnych projektach, nigdy jednak nie wystąpili wspólnie podczas jednego koncertu, 27 lutego po raz pierwszy zagrają razem na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Zapowiada się wyjątkowy koncert!

Większości spośród tych nazwisk nie trzeba raczej przedstawiać nikomu, kto na bieżąco śledzi polską gitarową alternatywę. Olivier Heim, zamieszkały w Warszawie Holender, wcześniej znany przede wszystkim jako członek zespołów Très.b oraz Anthony Chorale, w ubiegłym roku zadebiutował solowo bardzo dobrze przyjętą płytą „A Different Life”. Enchanted Hunters, duet tworzony przez Małgorzatę Penkallę i Magdalenę Gajdzicę, zalicza się do czołowych wykonawców rodzimego dream folku. Michał Biela, basista Ścianki, udziela się również w projektach Kristen oraz Kings of Caramel. I wreszcie Resina, czyli pseudonim, pod którym ukrywa się wiolonczelistka Karolina Rec, autorka muzyki do filmów oraz spektakli, która również miała wcześniej okazję do współpracy ze Ścianką oraz Kings of Caramel.

Podczas wspólnego koncertu każdy z muzyków zaprezentuje własny program. Znając talent poszczególnych artystów możemy spodziewać się niezwykłej fuzji pomysłów wielokrotnie docenianych sylwetek muzyki alternatywnej.

Kiedy: 27.02 (piątek)
Gdzie: Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski (ul. Bogusławskiego 1)
Start: 20:00
Wstęp: 30 zł (40 zł w dniu koncertu)

Nie ma więcej wpisów