W ciągu ostatnich dni premierę miało kilka rapowych wydawnictw ze Stanów, na które warto zwrócić uwagę. Poniżej znajdziecie ich odsłuchy.

Na drugim studyjnym albumie Fashawna udzielili się m.in. Nas, Aloe Blacc, BJ the Chicago Kid i Dom Kennedy. Wśród producentów wydawnictwa znaleźli się m.in. Exile, DJ Khalil i Alchemist. Na płytę „The Ecology” składa się 14. utworów.

Ghostface Killah jest bardzo pracowitym raperem. W ubiegłym roku wydał wraz z Wu-Tang Clanem album „A Better Tomorrow”, solowy krążek „36 Seasons”, a na początku tego roku do słuchaczy trafiła jego płyta nagrana wspólnie z Sheek Louchem (jako Wu Block) pt. „Hidden Gems”. To jednak nie koniec, bo do słuchaczy trafił właśnie album „Sour Soul”, który legendarny raper nagrał wraz z kanadyjską grupą BadBadNotGood. Na płycie znalazło się 12. numerów, a gośćmi poszczególnych są m.in. Danny Brown, Elzhi i DOOM.

Big Sean wydał właśnie swój trzeci studyjny album, zatytułowany „Dark Sky Paradise”. Jego poprzedni krążek „Hall of Fame” ukazał się w 2013 roku. Na nowe wydawnictwo muzyka składa się 15. utworów, w których gościnnie udzielili się m.in. Drake, Kanye West, E-40, Chris Brown, Ty Dolla $ign, Lil Wayne, John Legend i Ariana Grande. Za wyprodukowanie poszczególnych utworów odpowiadają m.in. DJ Mustard, Mike WiLL Made It, T-Minus i Boi-1da.

Wspólny krążek wydali Chris Brown i Tyga. Płyta „Fan of a Fan: The Album” składa się z 16. utworów, w których gościnnie udzielili się m.in. 50 Cent, Pusha T, Schoolboy Q, T.I. i Wale. Wśród producentów wydawnictwa znaleźli się m.in. DJ Mustard, Nic Nac, Drumma Boy i The Breed.

Nie ma więcej wpisów