Zdjęcia koncertowe to przede wszystkim emocje i atmosfera koncertu zaklęte w jeden obraz. Zrobic takie zdjecie to niemała sztuka, bo nie wystarczy do tego dobry sprzęt, trzeba mieć świetne oko i doskonały refleks, ale też wyczucie żeby uchwycić ten jedyny moment.

Wernisaż trzeciej Warszawskiej Wystawy Fotografii Koncertowej Shoot’em All odbędzie się już jutro w klubie Progresja. Z każdym kolejnym rokiem wystawa staje się obszerniejsza – podczas tegorocznej, będzie można zobaczyć zdjęcia ponad trzydziestu osób związanych na co dzień z tematyką fotografii koncertowej, które doskonale wiedzą jak zatrzymać za pomocą jednego naciśnięcia spustu migawki emocje i atmosferę wydarzenia. Organizatorami wystawy są Kara Rokita, Wojtek Dobrogojski, Jasio Iwanow oraz Radek Zawadzki (zasilający szeregi naszej redakcji). Jesteśmy dumni, ponieważ to właśnie zdjęcie Radka wykonane podczas warszawskiego koncertu grupy Cut Copy znajduje się na plakacie promującym całe wydarzenie.

Otwarcie wystawy odbędzie się o godzinie 19:00 w wyżej wspomnianej warszawskiej Progresji. Same zdjęcia będzie można podziwiać aż do końca marca. Dla wszystkich miłośników koncertowych szaleństw to pozycja absolutnie obowiązkowa!

Kiedy: 28.02 (sobota)
Gdzie: Warszawa, Progresja Cafe (Fort Wola 22)
Start: 19:00
Wstęp: free

Nie ma więcej wpisów