Projekt Rafała Konopki od samego początku był w jakimś sensie wyjątkowy. Młody chłopak, który w zaciszu domowym komponował utwory z początku tylko dla siebie zaprosił do udziału w swoim pierwszym muzycznym dziele artystów, od których dzielą go nawet setki kilometrów. Ci się zgodzili, nagrali wokale, napisali teksty i w ten sposób narodziła się pierwsza płyta Ocean of Noise.

Teraz fani projektu mają powody do radości bo już w kwietniu ukaże się przygotowana w tajemnicy EP-ka pt. „Ocean of Noise Remixed”, na której znajdą się remiksy utworów z wspomnianego wyżej albumu. Płytowy debiut Ocean of Noise swoją premierę miał podczas Off Festivalu w sierpniu 2013 roku. Warto dodać, że na wydawnictwie pojawi się także premierowy utwór nagrany wspólnie z Michałem Wiraszko, liderem poznańskiego zespołu Muchy.

Na EP-kę trafią cztery remiksy utworów w interpretacjach takich artystów jak: Furtek, Kwaszak (Przemysław Waszak – basista zespołu Braty z Rakemna), Sovva (Michał Szturomski gitarzysta zespołu Afro Kolektyw, Nerwowe Wakacje) i Liquid Molly (Adrian Jakuć-Łukaszewicz odpowiedzialny za elektronikę w zespole Zerova czy Południce, kompozytor muzyki do filmów i spektakli teatralnych). Autorką okładki jest Emilia Konopka.

Utwór „June” w wersji Furtka to remiks zapowiadający wydawnictwo, posłuchajcie tego kawałka zupełnie premierowo u nas!

Oto pełna tracklista „Ocean of Noise Remixed”
1. „June” feat. Michał Wiraszko (Furtek Remix)
2. „I Want You” feat. Magdalena Noweta (Liquid Molly Remix)
3. „Syntagmatic Relations” feat. Piotr Brzeziński (Sovva Remix)
4. „Suicide” feat. Piotr Zalewski (Kwaszak Remix)

Nie ma więcej wpisów