Zbliżające się wydawnictwo Jamesa Blake’a nie dość, że jest tak mocno wyczekiwane to dodatkowo niewiele o nim wiadomo. Zadbał o to sam artysta, dzieląc się jedynie drobnymi informacjami, których szczytem było ujawnienie tytułu albumu – „Radio Silence”.

Jak donosi francuska radiostacja France Inter wygląda na to, że premiera najnowszego albumu zapowiedziana jest na kwiecień. Do tej pory jedyne co wiedzieliśmy w związku z terminem to to, że ma się ono pojawić w pierwszej połowie tego roku. Podsumowując zebrane informacje, album zatytułowany „Radio Silence” prawdopodobnie ukaże się już za miesiąc oraz, co ciekawe, przy tworzeniu albumu z artystą współpracowali Kanye West czy Justin Vernon. James Blake mówiąc o płycie podkreślał, że podczas pracy mocno skupił się na warstwie tekstowej.

Przypomnijmy, że ostatni długogrający album Blake’a „Overgrown” pojawił się w 2013 roku, później jedynie ucieszył nasze ucho EP-ką „200 Press”, która na tle dotychczasowych dokonań artysty okazała się dosyć eksperymentalna.

Nie ma więcej wpisów