Promotorska ekipa Going.Gigs powraca z nowym muzycznym przedsięwzięciem. Po październikowym starcie z Lapaluxem, LONE i Darkstarem, miło nam poinformować o zaproszeniu na kolejną imprezę.

Tym razem do Polski zawitają reprezentanci house’owego labelu AUS Music: Youandewan, Komon i Sei A – usłyszycie ich w warszawskiej Cafe Kulturalna 13-go marca.

AUS Music to brytyjska oficyna powstała w 2006 – prowadzona jest przez Willa Saula i Finka. Cieszy się dobrą renomą na scenie tanecznej, wytwórnia ma w swoich szeregach takich producentów jak Dusky, Leon Vynehall, Bicep czy wspomniana wyżej trójka DJ-ów.

Youandewan wydał w styczniu EP Spiral Arms, a jego utwór 93 był jednym z najczęściej granych utworów na światowych parkietach. Tworzy ciekawą mieszankę mocniejszego zbasowanego house’u z wplecionymi wokalami r’n’b.

Komon ( wcześniej znany jako Komonazmuk ) pożegnał na dobre mroczną stylistykę dubstepową i produkuje house dla wytwórni takich jak Apple Pips, Aus Music i Hypercolour.

Sei A to chyba najbardziej wyczekiwany lider marcowego gigu w Kulturalnej: ma za sobą oficjalne wydawnictwa w wytwórniach takich jak Turbo, Hemlock i Kompakt oraz liczne white-labele.

Polski support zapewni kolektyw wants, o którego ostatnich działaniach pisaliśmy w lutowym House-Nation Poland.

W imieniu Going.Gigs zapraszamy na noc doskonałej (h)AUS music do Kulturalnej.

Kiedy: 13.03 (piątek)
Gdzie: Warszawa, Cafe Kulturalna (Pl. Defilad 1)
Start: 22:00
Wstęp: 15/25/30 zł

Nie ma więcej wpisów