Orange Warsaw Festival z zaskoczenia, za to w wielkim stylu ogłasza kolejnych artystów. Niezmiennie nie mogę się nadziwić w jakim tempie i w jak dobrym stylu warszawska impreza się rozwija. Dziś można już stwierdzić, że po zeszłorocznej, mega gwiazdorskiej edycji, w tym roku pomarańczowy festiwal skłania się ku bardziej alternatywnemu graniu. Dziś do line-upu dołączyły kolejne cztery nazwy.

FKA Twigs powróci do Warszawy w ramach promocji swojego długogrającego debiutu. W listoapdzie 2014 gościła w Basenie, gdzie oczarowała tłum pulsujacym rytmem i zmysłowym tańcem. Palma Violets grali dwa lata temu u konkurencji i dali tam jeden z najbardziej szalonych występów. Tym razem wrócą z drugim albumem „Danger in the club”, którego premiera już w maju. Krajową scenę reprezentować będzie Baasch, który wczoraj świetował swój długograjacy debiut a dziś dołaczył do składu jednej z największych imprez. Cała trójka zagra drugiego dnai imprezy, czyli 13 czerwca. Dzień wcześniej, 12 czerwca, zagra Kari, która całkiem niedawno zdradziła nam, ze również pracuje nad nowym materiałem. Miejmy nadzieję, że zaprezentuje go nam w Warszawie.

Jedynym do tej pory ogłoszonym headlinerem jest Muse. Oprócz niego wystąpią między innymi Noel Gallagher’s High Flying Birds, Paloma Faith, Incubus czy The Chemical Brothers. Impreza odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w Warszawie.

Nie ma więcej wpisów