Juicy J wciąż raczy fanów nowymi produkcjami (nie tak dawno premierę miał mixtape „Blue Dream & Lean 2”), które tylko podsycają apetyt na jego kolejną solówkę „Pure THC: The Hustle Continues”, która ma ukazać się lipcu tego roku. W nowym utworze rapera, zatytułowanym „For Everybody”, gościnnie udzielili się Wiz Khalifa oraz Rock City.

Action Bronson udostępnił kolejny utwór, który znajdzie się jego nadchodzącym debiutanckim albumie „Mr. Wonderful”. Premiera tego wydawnictwa już 24 marca. W numerze „Baby Blue”, wyprodukowanym przez Marka Ronsona, Bronsona wspiera Chance The Rapper.

W ubiegłym roku Lupe Fiasco zaprezentował fragment utworu „Stellar Light”, który był hymnem amerykańskiej reprezentacji podczas mistrzostw świata w piłce nożnej. Teraz muzyk zdecydował się na udostępnienie całego numeru.

Wale udostępnił utwór „The Matrimony”, nagrany wspólnie z Usherem. Kompozycja znajdzie się na nadchodzącym albumie reprezentanta Maybach Music, zatytułowanym „The Album About Nothing”. Premiera wydawnictwa już 31 marca.

Od pewnego czasu, nieco ciszej było o reprezentancie Top Dawg Entertainment, Ab-Soulu. Jednak raper zmienił to kilka dni temu, udostępniając premierowy utwór. Numer „47 Bars” wyprodukował The Alchemist.

Nową produkcją uraczył również fanów nowojorski skład Flatbush Zombies. W utworze „Half-Time” gościnnie udzielił się reprezentant A$AP Mob – A$AP Twelvyy. Za wyprodukowanie kawałka odpowiada The Architect.

Logic to raper pochodzący z Maryland, który w zeszłym roku wydał świetnie przyjęty, debiutancki album, zatytułowany „Under Pressure”. Muzyk niedawno udostępnił swój najnowszy utwór „Top Ten”, za którego wyprodukowanie odpowiada 6ix. Gościem numeru jest Big K.R.I.T.

Nie ma więcej wpisów