W ciągu ostatnich kilku dni festiwal Colours of Ostrava ogłosił kolejnych ciekawych artystów. Po pierwsze znamy kolejnego headlinera i jest nim brytyjska grupa Kasabian – rockowe show gwarantowane. Radosne dźwięki będzie można usłyszeć od Clean Bandit, a także od Rodrigo y Gabrieli. Z kolei czeski zespół Zrní wystąpi razem z orkiestrą symfoniczną.

Świetną informacją jest zestaw, który zaprezentuje się na nowej scenie electro. Jego największą gwiazdą będzie Clark. Kto więc nie zdąży na jego koncerty w Polsce, będzie miał okazję nadrobić straty. Zatańczyć będzie można również w rytm Sons of Magdalene, projektu Josha Eustisa (znanego jako połowa duetu Telefon Tel Aviv). Sam Eustis zaprezentuje również autorski set DJ-ski. Do kompletu pojawią się Christian Löffler, DANGER, The Toxic Avenger oraz zespół Vessels.

Dodatkowo na stronie internetowej festiwalu znajduje się ankieta dla uczestników, w której można zgłosić swoje typy polskich zespołów, które miałyby dołączyć do grona artystów. Jak wiadomo polska scena muzyczna ma znakomitą reprezentację, więc polecamy uwadze, zwłaszcza, że organizatorzy przewidzieli trzy karnety dla głosujących.

W kwestii przypomnienia: festiwal odbędzie się w dniach 16-19 lipca, a z wcześniejszych ogłoszeń wiadomo, że pojawi się na nim m.in. Björk, Caribou czy Mika.

Nie ma więcej wpisów