Przykłady polskich wykonawców, którzy przebijają się na europejskie sceny mnożą się z dnia na dzień. Mamy swoich przedstawicieli na festiwalach showcase’owych jak Eurosonic czy The Great Escape. Co roku u naszych południowych sąsiadów przed szeroką publicznością prezentują się nasi wykonawcy podczas Colours of Ostrava. Teraz poznaliśmy nazwy, którę Polskę reprezentowały będą podczas Primavera Sound Festival.

Hiszpańska impreza jest zdecydowanie jedną z najciekawszych na Starym Kontynencie. Co roku prezentuje line-up, który jest przepełniony mocnymi nazwami, za priorytet stawiając sobie wysoki poziom artystyczny. W tym roku nie jest inaczej. Organizatorzy ujawnili prgoram będący crème de la crème światowej alternatywy. W tym gronie nie zabrakło miejsca dla Polaków.

Podczas Primavera Sound nasz kraj reprezentować będą Rebeka, Stara Rzeka, THAW oraz Zamilska. Bardzo silny skład, który z dumą możemy wysyłać na eksport. Trzymamy mocno kciuki za świetne występych naszych artystów. Przypomnijmy, że Primavera odbywa się w Barcelonie w dniach 28-30 maja.

Nie ma więcej wpisów