Ocean of Noise wraca z nową odsłoną utworów z debiutanckiego albumu sprzed dwóch lat. Twórca projektu, młody muzyk Rafał Konopka, właśnie kończy pracę nad EP-ką, na którą trafią remiksy kawałków z pierwszego krążka „Ocean of Noise”

Dziś premierowo prezentuje nową wersję utworu „Suicide” nagraną wspólnie z Piotrem Zalewskim, dodatkowo wzbogaconą o teledysk stworzony z fragmentów starych filmów. Współczesne, odświeżone brzmienie muzyki świetnie komponuje się z czarno-białym klipem stworzonym przez Justynę Król, Absolwentkę Wydziału Reżyserii Filmowej PWSTiT w Łodzi oraz montażystkę filmu „Nasza klątwa” nominowanego w tym roku do Oscara!

Autorem remiksu jest Przemysław Waszak skrywający się za pseudonimem Kwaszak, producent muzyczny oraz multiinstrumentalista, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Jackiem Szymkiewiczem czy z zespołem Sorry Boys, występował także w zespole Braty z Rakemna. Wśród swoich najświeższych inspiracji wymienia afrobeat, jazz-rock fusion oraz muzykę starożytnych kultur wschodu.

„Pomysł Przemka bardzo przypadł mi do gustu. Utwór, który w oryginale był pomyślany jako shoegaze’owy i leniwy, w jego aranżacji zyskał większą dynamikę oraz pewnego rodzaju lekkość. Myślę, że jest to teraz utwór bardziej “komercyjny”, w dobrym tego słowa znaczeniu. Świetnie nadaje się do puszczenia w radiu, bo wpada w ucho i jest bardzo nowoczesny” – opowiada Rafał Konopka.

Zobaczcie tę wciągającą miłosną historię już teraz!

Nie ma więcej wpisów