W połowie kwietnia na fanów łagodnego house’owego i deep house’owego brzmienia czeka niespodzianka – do Polski kolejny raz zawita brytyjski producent Mike Greene, znany bardziej pod pseudonimem Fort Romeau.

Artysta ostatnio gościł w naszym kraju w zeszłym roku podczas Off Festival, dając wówczas parogodzinny występ i pokazując tym samym znakomity kunszt muzyczny oraz umiejętność rozbujania tłumu. Obecnie na jego koncie pojawił się nowy, drugi już krążek „Insides”, a więc niezaprzeczalnie dobry pretekst do pokazania się szerszej publiczności.

11 kwietnia oprócz Fort Romeau na scenie pojawi się również grono polskich producentów: The Phantom, Hopekins i wants. Ten pierwszy znany z projektu Ptaki, również rozpoczął rok od nowego wydawnictwa. Album „LP2” Bartosza Kruczyńskiego ukazał się pod koniec marca i jest już trzecią długogrającą płytą, jaką muzyk poczynił solo. Zatem wiele świeżego materiału pojawi się tego dnia na deskach klubu Miłość, bo to właśnie tam odbędzie się wydarzenie zainicjowane przez Music Of The Future we współpracy z Going.Gigs.

Jeżeli chcecie być na Kredytowej 9 11 kwietnia warto już teraz zaopatrzyć się w bilet, gdyż ich pula jest mocno ograniczona.

Kiedy: 11.04 (sobota)
Gdzie: Warszawa, klub Miłość (ul. Kredytowa 9)
Start: 22:00
Wstęp: 20 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów