Festiwalowy rollercoaster rozpędził się na całego i chociaż czasami jest lepiej lub gorzej, to na brak atrakcji nie możemy narzekać. Po chwilowej świątecznej przerwie można powiedzieć, że wszystko wróciło do normy i codziennie uświadczyć można nowych nazwisk, które tego lata odwiedzą Polskę. Podczas gdy konkurencja ogłasza Orange Warsaw Festival postanowił nie być dłużny i odpowiedział serią krajowych ogłoszeń.

Pierwszego dnia festiwalu wystąpi indie rockowa kapela Terrific Sunday z Poznania. Chłopaki to objawienie Seven Festival z 2013 roku i ulubieńcy takich dziennikarzy muzycznych jak Piotr Stelmach, Piotr Metz i Marcin Bisiorek. Obecnie pracują nad nowym materiałem, którego przedsmak powinniśmy poznać lada chwila. Tego samego dnia pojawi się także świeża debiutantka Agyness B. Marry. Oszczędna w formie i korzystająca na koncertach jedynie perkusji i basu swój pierwszy długogrający materiał wydała zaledwie miesiąc temu, a znalazły się na niej charakterystyczne ciężkie gitarowe brzmienia połączone z kobiecą subtelnością.

Drugi dzień należał będzie m.in. do Young Stadium Club, czyli kolejnych przedstawicieli indie rocka, którzy na polskiej scenie są już całkiem solidną i rozpoznawalną marką. Swojej płyty jeszcze nie mają, ale nie przeszkadza im to w regularnym koncertowaniu po całym kraju. Przeciwieństwem do lekkich, gitarowych kompozycji może być Rusty Cage. Pochodząca z Krakowa formacja gra mieszankę hardrocka, grunge’a i bluesa.

Nie ma więcej wpisów