Małolat, po dekadzie od wydania albumu z Ajronem „W pogoni za lepszej jakości życiem”, powraca z solowym materiałem. Album „Więcej” ukazał się 20 kwietnia, nakładem wytwórni Koka Beats. Za wyprodukowanie większości utworów odpowiadają Eraefi i Dubsknit. Po jednym podkładzie na album zrobili Tasty Beatz i PLN.Beatz. Gościnnie na wydawnictwie udzielili się m.in. Wuzet, Paluch, Hades i Pezet.

„Pierwsze demo” to pierwszy, oficjalny album reprezentanta Warszawy – Theodora. Wydawnictwo jest pewnego rodzaju podsumowaniem doświadczeń muzyka, aktywnego na polskiej rap scenie od blisko 13 lat. Za wyprodukowanie poszczególnych numerów na płycie odpowiadają m.in. Ambeatny, Hugiz, Nerwus, Clockworkkk, Bez Struktury, Even i Poszwixxx. Gościnnie na krążku udzielili się m.in. Monika Dąbrowska, Lilu, Klaudia Frączak i Kuba Knap.

Mielzky i patr00 zrealizowali wspólnie krążek „Miejski patrol”. Wydawnictwo zawiera 15 utworów, w których gościnnie udzielili się Kuba Knap, Otsochodzi, Rymek, Frank Nino i Ortega Cartel. Odsłuch albumu udostępniono w formie video.

Nie ma więcej wpisów