Z okazji niedawnego Record Store Day, duet Run the Jewels wydał limitowane, 12-calowe wydawnictwo, na którym znalazł się premierowy utwór pt. „Bust No Moves” oraz trzy znane wcześniej kompozycje – „Blockbuster Night Pt. 2”, „Love Again” i „Pew Pew Pew”. Wspomniany numer „Bust No Moves” możecie sprawdzić poniżej:

De La Soul i Nas połączyli siły, czego efektem jest utwór pt. „God It”. Tak o swojej najnowszej kolaboracji napisali muzycy ze wspomnianego składu: While busy at work, we also like to play. This song is not on the new album, but an indication of good music to come. The song was produced by G_Force and you may recognize our featured guest. We’re still in Atlanta recording and it sounds amazing! We can’t wait to get this new album to you.

Od czasu podpisania umowy z Warner Bros Records, o Mac Millerze zrobiło się nieco ciszej. Teraz raper powraca z nowym numerem pt. „Days”, który znalazł się na kompilacyjnym mixtapie TreeJTV, zatytułowanym „Baum Blvd”. Za wyprodukowanie utworu odpowiada sam Mac Miller.

Raekwon szykuje się do wydania solowego albumu. Wydawnictwo „Fly International Luxurious Art” trafi do słuchaczy już 28 kwietnia. Właśnie ukazał się nowy utwór promujący ten krążek. W numerze „I Got Money”, wyprodukowanym przez S1, udzielił się A$AP Rocky.

Nie ma więcej wpisów