music is ... muzyka z najlepszej strony.

Virus Syndicate & Dope D.O.D. – teledysk i zapowiedź wspólnej EP-ki

Virus Syndicate & Dope D.O.D. / mat. prasowe

Virus Syndicate & Dope D.O.D. / mat. prasowe

Angielski, grime’owy skład Virus Syndicate łączy siły z holenderskim kolektywem Dope D.O.D.

- Po wypuszczeniu „The Swarm” potrzebowaliśmy świeżego wyzwania. Często łączyliśmy siły z różnymi producentami, ale rzadko kiedy z innymi raperami było nam po drodze. Chcieliśmy w końcu się z kimś zetrzeć, ale wybór nie był oczywisty. Doszły nas słuchy o tej szalonej ekipie, która nagrywa najbardziej chory materiał ostatnimi czasy i gdy ich pierwszy raz usłyszeliśmy – wiedzieliśmy, że to godni rywale, z którymi trzeba się zmierzyć – mówią członkowie Virus Syndicate.

- Nie słyszeliśmy wcześniej o Virus Syndicate… Słuchaliśmy brytyjskiej sceny rapowej, głównie grime’u, ale ekipa z Manchesteru to było dla nas coś nowego. Gdy usłyszeliśmy ich tracki – od razu zajaraliśmy się ich stylem i wiedzieliśmy, że starcie naszych ekip, ich zawadiackiego brzmienia z UK i naszego, mrocznego boom bapu, będzie miało kozacki rezultat – mówią chłopaki z Dope D.O.D.

Virus Syndicate i Dope D.O.D. zetrą się na wspólnym wydawnictwie. Efekt współpracy obu kolektywów już 4 maja, bo właśnie wtedy ukaże się EP-ka pt. „Battle Royal”.

Poniżej znajduje się pierwszy klip promujący wspomnianą EP-kę.

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...