Zimowa dała się poznać jako ciekawy projekt oscylujący w elektroniczno-gitarowych  brzmieniach z przełomu lat 80. i 90. W ostatnich miesiącach duet Anety Maciaszczyk i Michała Mentela zdołał zebrać wystarczającą ilość funduszy, aby nagrać swój debiutancki album. A ten, jak mogliśmy się dowiedzieć podczas jednego z ich ostatnich występów na AlterFeście, oraz z podanych właśnie informacji, ukaże się już 6 maja.

Krążek „Cover The Fall”, bo taki przyjmie tytuł, ukazuje się dzięki wsparciu fanów oraz internautów w ramach projektu crowdfundingowego na portalu wspieramkulture.pl. Wśród jedenastu kompozycji pojawią się wszystkie wcześniej publikowane utwory. Muzyka oraz teksty piosenek są w całości autorstwa Anety Maciaszczyk oraz Michała Mentela, natomiast za finalne brzmienie albumu odpowiada Marcin Cichy z zespołu Skalpel.

A dla wszystkich, którzy chcą jak najszybciej poznać nowe utwory w wydaniu na żywo, grupa przygotowała majowe koncerty: 3 maja wystąpi w Krakowie na OFF Scenie PKO OFF Camera, 22 maja we wrocławskim Smutku a dzień później w łódzkim klubie Tektura.

Tracklista:
1. Prism
2. You Came Here
3. 22
4. Inevitable
5. Nothing’s Ever Over
6. Sing The Breath
7. I’m No Remedy
8. Unfolded
9. Moments
10. All – Out Sight
11. Cover The Fall

Nie ma więcej wpisów