Temat Rzeka – kultowa już warszawska miejscówka letnia powraca 8 maja 2015!Plażowy klub przy moście Poniatowskiego wpisał się już na stałe w klimat imprezowej i wakacyjnej stolicy. Od 2 lat odbywają się tutaj najciekawsze letnie imprezy muzyczne oraz rekreacyjne. National Geographic zaliczył to miejsce do najładniejszych miejskich plaż w 2013 roku, a wszyscy spragnieni elementów relaksu wielkim mieście czekają już na otwarcie Tematu Rzeka.

W sezonie 2013/’14 klub został odwiedzony przez ponad 180 tysięcy ludzi: czy w tym roku ten rekord zostanie pobity? Jest to możliwe, gdyż do zwiększonej liczby odwiedzin zachęci zapewne poprawa infrastruktury i bardzo bogaty program imprez kulturalnych. Planowane są bowiem liczne imprezy z muzyką house i techno, koncerty i inne.

Flagowe cykle imprez tegorocznego sezonu to:

MUNO na Gigancie – cykl pod patronatem Muno.pl ( Juniore & Conradq)
Otake Records Showcase – oficjalna impreza wytwórni Piotra Bejnara i Michała Piotrowskiego
Zaraz się wyda w Temacie – cykl połączony z autorską audycją radiową Łukasza Napory (Radio Czwórka)
z VINYLI go i uciekł – cykl nawiązujący do klasycznych brzmień winylowych (by Tobias Manou)

Cykle dodatkowe:

Plażowe Igraszki (Simon Mattson & Sincz), Lekcja Pływania ( Warsaw Calling), Beach Please (Truant).

Pierwszy dzień (8 maja) oficjalnego otwarcia Tematu Rzeka to muzyczny przekrój sezonu. Na początek live performance duetu Steve Nash & Falcon1. Jest to to nowatorski projekt łączący dwa muzyczne światy – muzyki klasycznej i turntablismu z wykorzystaniem brzmienia orkiestry, fortepianu i gramofonów. Steve to multiinstrumentalista więc podczas występu nie zabraknie żywych instrumentów jak perkusja czy klawisze, a wszystko to w połączeniu z umiejętnościami Falcon1, czołowego mistrza turntablismu w Polsce.

Kolejni artyści to dobrze znani na scenie house DJ-e: DJ Tenessee – współorganizator letniego projektu Big Boat Party oraz utalentowany i wszechstronny producent house music. Drugi z nich to Seb Skalski – od ponad 15 lat związany z warszawską sceną klubową. Laureat Fryderyka oraz Złotej Płyty za projekt Cafe Fogg. Absolwent Red Bull Music Academy. Związany z kultową szwajcarską wytwórnią Purple Music Jamiego Lewisa. Współpracował m.in. z Sistars, Brodką, Natalią Kukulską, Noviką i Anią Dąbrowską.

Podczas drugiego dnia zagrają rezydenci oraz gospodarze stałych cykli muzycznych w Temat Rzeka w tegorocznym sezonie, wymienionych powyżej. Wystąpią m.in.: Falcon1, Grom (live drums), Tobias Manou, Simon Mattson, Truant czy Easy.

Wystąpią m.in.: Tobias Manou, Simon Mattson (R|Y|M, Temat Rzeka), Truant, Easy.

Zapraszamy na weekend otwarcia oraz kolejne euforyczne weekendy w Temacie Rzeka!

Kiedy: 08.05- 09.05.
Gdzie: Warszawa, Temat Rzeka, Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
Start: 20:00
Wstęp:wolny

Nie ma więcej wpisów