Miłośników najlepszej elektroniki zapraszamy na noc głębokich futurystycznych brzmień do klubu Znajomi Znajomych, gdzie wystąpi Avtomat i kolektyw Stellar Stories.

Start cyklu Jacyś Kolesie ma być muzyczną odpowiedzią na chęć ewolucji na stołecznej scenie klubowej, sięganie do przyszłości i poszukiwanie nowych środków wyrazu. Cała impreza ma być podporządkowana głębokim basowym brzmieniom spod znaku garage, UK Bass i grime.

Headliner imprezy, Avtomat aktualnie reprezentuje m.in. swoje solowe wcielenie: przedsięwzięcie o tej samej nazwie, w ramach którego obecnie zajmuje się wskrzeszaniem zapomnianych wschodnich pieśni ludowych z pomocą wokalistek śpiewających białym głosem oraz nowoczesnej, basowej elektroniki.

Specyficzna odmiana tanecznej miksologii Avtomata ma swoje korzenie w muzyce bass, grime, 2-step, garage czy UK-dubstep, ale zgodnie z postanowieniem, że każdy jego set powinien być przygodą, przetyka on te brzmienia gęsto eleganckim brzmieniem minimalu, klasycznym electro, chillwave i skandynawskimi zimnymi falami. Zdarza się, że zapuszcza się w rejony tak odległe stylistycznie i geograficznie jak kuduro, a nawet daje dojść do głosu raperom. Cała ta ekwilibrystyka ma jednak jedną cechę wspólną – trudno przy niej nie uskuteczniać własnej gimnastyki na parkiecie, co, jak wiemy, jest zdrowe i pożyteczne.

Zapraszamy na noc muzyki tanecznej ze znakiem jakości do klubu Znajomi Znajomych!

Kiedy: 09.05. (sobota)
Gdzie: Warszawa, Znajomi Znajomych, Wilcza 58a
Start: 22:00
Wstęp:wolny

Nie ma więcej wpisów