Swój występ w Polsce zapowiadali już w 2013 roku. Wtedy niestety nie doszedł on do skutku. Teraz zespół swój pierwszy i jedyny koncert w naszym kraju na tej trasie koncertowej da 9 maja w warszawskiej Hydrozagadce.

Grupa promować będzie swoją najnowszą płytę „Sines”. Jakob w swojej twórczości zaliczył już porównania do wielu kapel, m.in. do Mogwai czy Sonic Youth. Koncertował razem z Toolem, ISIS, Mono czy Russian Circles. Teraz wyrusza w trasę promującą czwarty w ich dorobku album „Sines”, wydany jesienią 2014 roku.

W swoich utworach trio łączy to, co w post-rockowej muzyce najlepsze: delikatne kompozycje, doprawione ambientowymi elementami, często przybierające mocniejsze, gitarowe formy. Na ostatnim krążku w zaledwie 7 utworach zmieścili całe pokłady emocji, energii i melancholii jednocześnie, budując każdym pojedynczym utworem odrębny świat. Teraz zaproszą do niego swoich słuchaczy.

Tego wieczoru na scenie towarzyszyć im będzie warszawski kwartet Moonglass. Grupa powstała w 2008 roku i przez pierwsze lata istnienia działała pod nazwą Sands Of Sedna. Obecnie tworzą go muzycy znani m.in. z Tides From Nebula, NAO czy Licorea.

Kiedy: 09.05. (sobota)
Gdzie: Warszawa, Hydrozagadka (ul.11 Listopada 22)
Start: 20:00
Wstęp: 39 PLN / 45 PLN dostępne TYLKO na stronie: https://www.bilety24.pl

Nie ma więcej wpisów